O nas

O nas

O Firmie

VT-Sport Sp. z o.o. jest rodzinną firmą założoną w 2003 roku. Początkowo główną działalność stanowiła produkcja sprzętu rekreacyjnego. Przez lata pozyskaliśmy zaufanie sieci handlowych na 17 rynkach całego świata i uznanie ponad pół miliona klientów. Koncepcja stoczni VTS zrodziła się w 2011 roku i szybko urosła do rangi niezależnego członu firmy.

Marka VTS

Marka VTS zrodziła się z zamiłowania do sportów wodnych, dobrego wzornictwa i technologii. Szybko zdobyła ona serca entuzjastów i profesjonalistów branży motorowodnej, dzięki czemu nasze jednostki pływają obecnie po wodach jedenastu państw Europy i są dostępne w ramach dynamicznie rozwijającej się sieci dealerskiej.

Filozofia

Nasz klucz do sukcesu widzimy w innowacji odzwierciedlonej patentami i wzorami użytkowymi, oraz jakości zawdzięczanej nieustannemu rozwojowi zakładu i parku maszynowego. Każda łódź budowana jest z rzemieślniczą starannością i dbałością o szczegóły, co odzwierciedla nasze indywidualne podejście do każdej budowanej jednostki.

Ekologiczne napędy

Łodzie VTS od podstaw projektowane są z myślą o napędzie elektrycznym, dzięki czemu wyróżniają się osiągami na tle czołowej konkurencji. Współpracujemy z wiodącymi producentami elektrycznych napędów rekreacyjnych i profesjonalnych, co pozwala nam na rzetelne doradztwo i dobór napędu do potrzeb klienta. Oferujemy też rozwiązania hybrydowe i napędy spalinowe, które dzięki zoptymalizowanej konstrukcji łodzi nie wymagają dużej mocy aby zapewnić wysokie osiągi.

Jakość

Łodzie VTS produkowane są z wysokiej jakości materiałów, w oparciu o ścisły reżim technologiczny. Wysokiej jakości laminat poliestrowo szklany posiada lustrzany połysk i warstwę zwiększającą odporność na osmozę. Montowany osprzęt pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów, stanowiąc gwarancję trwałości i niezawodności na lata.


Zakład produkcyjny

Lokalizacja o godzinę drogi od Szczecina, w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego nieustannie przypomina nam o istocie zrównoważonego rozwoju. Wierzymy w wagę drobnych gestów, dbamy by nasz zakład był miejscem przyjaznym pracownikowi, miastu i przyrodzie. Obiekty o powierzchni ponad 5600m2 dysponują nowoczesnym systemem filtracji powietrza, odzysku ciepła i ogrzewania biomasą.