Dofinansowanie na wyjazd na indywidualną misję gospodarczą na targi Salone Nautico Venezia 2024

Firma VT Sport Sp. z o.o., właściciel renomowanej stoczni VTS, miała zaszczyt uczestniczyć w piątej edycji międzynarodowego wydarzenia Salone Nautico Venezia 2024, które odbyło się w dniach 29.05.2024 – 02.06.2024. Tegoroczne targi przyciągnęły ponad 30 tys. odwiedzających, świadcząc o ich rosnącym prestiżu.

Wśród prawie 300 zaprezentowanych jednostek miała miejsce premiera najnowszego modelu stoczni VTS, jachtu Flying Shark 7.7, który zachwycił odwiedzających wyjątkowym designem, wysoką jakością wykończenia i detali oraz komfortem żeglugi.

Podczas wydarzenia przeprowadzono wiele wartościowych rozmów z międzynarodowymi dealerami jachtów oraz potencjalnymi klientami indywidualnymi. Jacht Flying Shark 7.7 wzbudził duże zainteresowanie i entuzjazm wśród odwiedzających.

Udział w Salone Nautico Venezia 2024 umocnił pozycję VT-Sport w branży jachtowej i otworzył stocznie na nowe możliwości na międzynarodowym rynku.

Dofinansowanie na wyjazd na indywidualną misję gospodarczą na targi Salone Nautico Venezia 2024

Informujemy, że VT- Sport Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na wyjazd na indywidualną misję gospodarczą na targi Salone Nautico Venezia 2024, związaną z promocją MŚP w kraju i za granicą w ramach projektu „Ster na eksport”

W ramach wyjazdu na targi Salone Nautico Venezia 2024 firma zaprezentuje swoją markę produktową VTS Boats wśród innych zagranicznych wystawców. Na targach premierę będzie mieć najnowszy model jachu – Flying Shark 7.7. Charakter targów („na wodzie”) umożliwi przetestowanie jednostki potencjalnym zainteresowanym.

Udział w wydarzeniu dofinansowany w ramach projektu niekonkurencyjnego pn „Ster na Eksport” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Działanie 1.9 Przygotowanie i wdrożenie nowych modeli biznesowych przedsiębiorstw (w tym wspólne projekty przedsiębiorstw i IOB) – Typ projektu 3 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP.

Polboat Yachting Festival

Z przyjemnością informujemy o udziale marki VTS w trzeciej edycji POLBOAT YACHTING FESTIVAL. W tegorocznej edycji zapowiedziały już czołowe polskie stocznie.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-24 Lipca w MARINA YACHT PARK w Gdyni.

Podczas targów zaprezentowany zostanie model Flying Shark 5.7 Classic z napędem Mercury o mocy 115KM. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na pomoście pierwszym.