Flying Shark 7.7

Flying Shark 7.7

Flying Shark 7.7 to ekskluzywny jacht rekreacyjny, który łączy elegancki design z wyjątkowym komfortem użytkowania. Wyróżnia go butikowy charakter, detale wykończenia i znakomite właściwości nautyczne.

Przemyślany układ Flying Shark 7.7 zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających właścicieli. Jacht oferuje szerokie możliwości personalizacji. Właściciel może wybierać spośród bogatej palety kolorów i materiałów, aby dostosować jednostkę do indywidualnych upodobań.
Staranne zaprojektowany kokpit zapewnia wygodę dla ośmiu osób, a przestronna kabina z dużym podwójnym łóżkiem, wieloma schowkami, systemem audio, oświetleniem i ukrytą toaletą oferuje komfortowe warunki do nocowania. Dzięki eleganckiemu świetlikowi w pokładzie, w ciągu dnia kabina oświetlona jest naturalnym światłem. Najbardziej charakterystyczną cechą Flying Shark 7.7 jest wyrafinowana, półślizgowa konstrukcja kadłuba, która zapewnia płynne przyspieszenie i wysoki komfort pływania w całym zakresie prędkości od 0 do 60 km/h.

Od początku istnienia stocznia VTS buduje jednostki zoptymalizowane pod kątem silników elektrycznych. Flying Shark 7.7 został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej wykorzystać moc silnika, co czyni go wyjątkowo efektywnym. Dzięki temu, nawet w przypadku zastosowania silnika spalinowego, jacht zużywa mniej paliwa niż jednostki w podobnym rozmiarze, co sprawia, że jest bardziej ekologiczny. Łącząc innowacyjność i precyzję wykonania, Flying Shark 7.7 zapewnia doskonałe wrażenia z pływania i troskę o środowisko naturalne, niezależnie od wybranego napędu.
Kadłub i elementy konstrukcyjne są produkowane metodą infuzji, co zapewnia redukcję wagi i wyjątkową trwałość. Wykonany z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów przy użyciu najnowszych technologii, jacht Flying Shark 7.7, jest kwintesencją stylu i inżynieryjnej doskonałości.

Dane techniczne

7.37 m
2.49 m
0.80 m
C-8
1150 kg
GVW 2500 kg

Wersja elektryczna / Wersja spalinowa

50kW
36 kWh
45 km/h
100 KM
135 L
60 km/h

Wyposażenie
standardowe

Przykładowe
opcje