Flying Shark 4.2

Flying Shark 4.2

Flying Shark 4.2 jest łodzią o unikatowym charakterze.
Jako jeden z najmniejszych runaboutów na rynku pozwala on cieszyć się urokami wodnej turystyki bez ograniczeń. Aranżacja kokpitu obejmuje dwa rzędy pikowanych siedzeń, przy czym przednie fotele można niezależnie od siebie rozłożyć i utworzyć wygodną leżankę. Choć jego rozmiar jest niepozorny, za sterami wygodnie usiądzie nawet osoba o wyższym wzroście. Z uwagi na niską masę własną łódź można przewozić na przyczepie lekkiej bez dodatkowych uprawnień, a do jej slipowania nie potrzeba pomocy drugiej osoby. Konstrukcja łodzi została zaprojektowana z myślą o osiągach z napędem elektrycznym. Jako jedna z nielicznych jednostek na rynku umożliwia on pływanie w ślizgu przy mocy zaledwie 12kW.
Ekskluzywny charakter łodzi nadany został poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Linia łodzi podkreślona jest polerowanymi na wysoki połysk odbojnicami ze stali nierdzewnej, pulpit mieni się refleksami włókien węglowych, a ciepła barwa teakowej zabudowa spójnie komponuje się ze starannie dobranymi odcieniami żelkotów Espresso Black i Cup White. Całości dopełnia wygodna pikowana tapicerka.
Ekskluzywny charakter łodzi nadany został poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Linia łodzi podkreślona jest polerowanymi na wysoki połysk odbojnicami ze stali nierdzewnej, pulpit mieni się refleksami włókien węglowych, a ciepła barwa teakowej zabudowa spójnie komponuje się ze starannie dobranymi odcieniami żelkotów Espresso Black i Cup White. Całości dopełnia wygodna pikowana tapicerka. Flying Shark 4.2 jest całkowicie niezatapialny i posiada homologację na 4 osoby w ramach kategorii projektowej C.

Dane techniczne

4.25 m
1.75 m
0.55 m
C-4
240 kg
GVW 750

Wersja elektryczna / Wersja spalinowa

3 kW
6 kW
12 kW
4 kWh
9 kWh
10 kWh
10 km/h
16 km/h
27 km/h
10 KM
20 KM
30 KM
12 L
25 L
30 L
18 km/h
35 km/h
48 km/h

Wyposażenie
standardowe

Wyposażenie
opcjonalne